Nákupní košík
O NÁS
 

Firemní filozofie


FIREMNÍ FILOZOFIE TÝKAJÍCÍ SE KVALITY 

SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253,Vsetín

 

SERVIS CLIMAX a.s. je silnou a stabilní výrobní firmou s dlouhodobým rozvojem. Jejím cílem je stát se jedním největších výrobců stínicí techniky v Evropě. Pro dosažení a udržení tohoto cíle se řídíme těmito zásadami:

 

1.      Budujeme značku CLIMAX jako symbol kvality, serióznosti a široké nabídky.

 

2.      Každý z nás má na paměti náš hlavní cíl - perfektními službami získat a udržet co nejvíce platících zákazníků.

 

3.      Ve vztahu k zákazníkům jsme pružnější a ochotnější, než naše konkurence. Vytváříme ideální podmínky pro to, aby zákazníci mohli využít vše, co nabízíme.

4.      Důvěru našich zákazníků si udržujeme bezpodmínečným dodržováním dodacích lhůt.

 

5.      Každý pracovník osobně ručí za svůj díl práce a na bezchybnosti svého pracovního úkonu je finančně zainteresován.

 

6.      Všichni zaměstnanci jsou aktivní a hledají nové postupy. Víme, že úspěch naší firmy záleží na lidech, kteří vidí a chtějí měnit věci k lepšímu.

 

7.      Jednotlivé typy výrobků podle potřeb zákazníků stále vyvíjíme a zdokonalujeme. Při tom máme na paměti nutnost jasnosti a jednoduchosti.

 

8.      Proto, abychom dodávali kvalitní výrobky, nakupujeme kvalitní komponenty. Neustále porovnáváme výhodnost komponentů od jednotlivých dodavatelů.

 

9.      V zájmu konkurenceschopnosti omezujeme byrokracii a činnosti, které přímo nepodporují výrobu a prodej.

 

10.  Vedení společnosti si váží všech svých pracovníků. Při obsazování volných míst vždy v prvé řadě hledá mezi svými zaměstnanci. Pracovníci společnosti se zúčastňují školení, která jim pomáhají zlepšovat se ve své práci. Každý zaměstnanec má možnost profesního růstu.

 

Za dosažení tohoto cíle odpovídá vedení společnosti. 

 

Ve Vsetíně 29. 3. 2010 

 

Ing. Miroslav Jakubec
ředitel společnosti

 

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.